خودروبر شبانه روزی رودبار

09112463050

خودروبر شبانه روزی رودبار

حمل خودرو در رودبار

رعایت نکات و اصول حمل اتومبیل

هنگامی که اتومبیل شما شرایط حرکت را بنا به دلایلی نداشته باشد یعنی هنگامی که نمی خواهیم یا نمی توانیم از چرخ های خودرو خود استفاده کنیم که چنین موضوعی میتواند به دلیل نو بودن خودرو و نگه داشتن نویی آن باشد و یا اینکه خودرو بخاطر آسیب شدیدی که در یک تصادف دیده است توان جابجایی نداشته باشد؛در چنین موقعیت هایی نمیتوان از یدک کش های خودروبر عادی استفاده نمود به جای آن باید از کفی خودروبر استفاده کرد.
کفی ها در واقع نوعی کامیونت هستند که از اطراف دیواره ندارند و از توانایی بالایی جهت حمل و انتقال اجسام سنگین برخوردار هستند.
به علت توانایی بالایی که کفی ها دارند در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار میگیرند که به آن ها اشاره میکنیم.

کاربد کفی خودروبر رودبار:
1. حمل ونقل ماشین های نو: برای جلوگیری از آسیب اتومبیل های آکبند و کار نکرده و نو نگه داشتن آن ها میتوان از کفی خودروبر استفاده کرد.
2. جابجایی ماشین هایی که آسیب شدیدی را متحمل شده اند و قادر به حرکت روی چرخ خود نیستند.
3.حمل و نقل ماشین آلات و ابزار آلات سنگین راه سازی.
4.حمل و جابجایی برخی از ابزارآلات و مصالح سنگین ساختمانی اما با حجم کم.

اگر احتیاج به کفی خودروبر استان گیلان دارید میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید.

 حمل خودرو با خودروبر رودبار

حمل ایمن اتومبیل

قبل از بارگیری و جابجایی خودرو این نکات را مدنظر خود قرار دهید:
1. خودرو خود را کاملا تمیز و مرتب کنید. اینگونه متوجه تمام لک و عیب ظاهری خودروی خودتان میشوید و آن را ناشی از حمل خودرو نمیدانید.
2. پیش ازبارگیری حتما خودرو خود را از لحاظ قیمت به کارشاسان نشان بدهید و نتیجه را به کارشناسان خودروبر رودبار ارائه دهید و آن را به قیمت بیمه کنید تا هنگام خسارت بتوانید خسارتتان را دریافت کنید.
3. توجه داشته باشید که بیمه بدنه اصلا ربطی به خودروبر رودبار ندارد و یک بیمه جدا از بیمه حمل ونقل میباشد.
4. اینکه خودروبر شناخته شده خیلی مهم است کاملا درست میباشد اما قبل از آن با کسانی که از خودروبر نزدیک به مقصد و مبدا شما استفاده کرده اند و راضی بوده اند اطلاعات کسب کنید چون فاصله و مسافت تاثیر چشمگیری بر روی هزینه ها دارد.

Loader